TORC 2020 2. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: Izmir EFMOD

Tarihler: 11 Temmuz 2020 - 12 Temmuz 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
4 İsmail Cihan Çalik İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
5 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
6 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödendi
7 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
8 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
9 Ali Güleç Bursa Bumod 1:10 EP Modified Ödendi
10 Savas Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
11 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
12 Atahan Yildiz Istanbul Cekmekoy Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödendi
13 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
14 Ahmet Sercan Köksu İstanbul SE RC EQUIPMENT 1:10 EP Modified Ödenmedi
15 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
16 Mustafa Özgür Kaya Yalova TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödendi
17 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
18 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
19 Rıdvan Abraş Bursa bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
20 Mustafa Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
21 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
22 Dogancan Dengiz Istanbul 1:10 GP Ödenmedi
23 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödendi
24 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödendi
25 Serdar Serezlioglu Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödendi
26 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
27 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödendi
28 Ali Kaya İzmir 1:10 EP Stock Ödenmedi
29 Yasin Yenidünya İstanbul 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
30 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
31 Alain Sarafyan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödendi
32 Budun Istanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
33 Volkan Necati Ertürk Antalya ANTMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
34 Caghan Turna İstanbul MARS R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
35 Emre Bozdoğan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
36 Kerem Düzgit İstanbul Mars R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
37 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
38 Ata Kahvecioğlu İzmir Team Efmod 1:10 EP Stock Ödenmedi
39 Burak Özcan Ankara Team NCRC 1:10 EP Stock Ödendi
40 İlker Keser İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 GP Ödendi
41 Mert Can Çakmak İstanbul KYT 1:10 EP Stock Ödendi

Toplam 41 katılımcı.