Türkiye Şampiyonası 2021 - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: İzmir EFMOD

Tarihler: 23 Eylül 2021 - 26 Eylül 2021

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Ömer Şahin İstanbul Gülpetek 1:10 GP Ödenmedi
2 Yunus Sahin İstanbul Gülpetek 1:10 EP Modified 1:10 GP Ödenmedi
3 Ali Kaya İzmir 1:10 EP Stock Ödenmedi
4 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
5 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP Stock Ödenmedi
6 Atahan Yildiz Istanbul Team Ncrc 1:10 EP Modified Ödenmedi
7 Eray Çetinel İzmir TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödenmedi
8 Savaş Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
9 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
10 Can Duran İstanbul DURANGO 1:10 EP Stock Ödendi
11 Turan Atakan İstanbul RC PARK 1:10 EP Stock Ödenmedi
12 Alain Sarafyan İstanbul 1:10 GP Ödenmedi
13 Emirhan Savaş İstanbul teamdark 1:10 EP Stock 1:8 GT Ödenmedi
14 Oğuz Kul İstanbul TeamDark 1:10 EP Stock Ödenmedi
15 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödenmedi
16 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Modified Ödenmedi
17 Serdar Serezlioglu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
18 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödenmedi
19 Mustafa Özgür Kaya Yalova Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
20 Görkem Şayhan Kocaeli Gülpetek 1:10 EP Modified Ödenmedi
21 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
22 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödenmedi
23 Murat Çağiş İstanbul Team Dark 1:10 EP Stock Ödenmedi
24 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
25 Umut Turkay Kktc TEAM NCRC 1:8 GT Ödenmedi
26 İlker Keser İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 GP 1:8 GT Ödenmedi
27 Mehmet Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
28 Ömür Ersoy Bursa Gülpetek 1:10 GP Ödenmedi
29 Suat Bayrakal İstanbul 1:8 GT Ödenmedi
30 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP Stock Ödenmedi
31 Can Soykal Istanbul TürkRC 1:10 GP 1:8 GT Ödenmedi
32 Mustafa Erdönmez İstanbul Rc maltepe 1:10 EP Stock Ödenmedi
33 Budun Istanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
34 Kubilay Kütük İstanbul TEAM DARK 1:8 GT Ödenmedi
35 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 GP Ödenmedi
36 Abdullah Sevim Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
37 Serdar Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
38 Sertaç Yalim İzmit TEAMDARK 1:10 EP Stock 1:10 EP Modified Ödenmedi

Toplam 38 katılımcı.