TORC 2020 4. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: İZMİR EFMOD

Tarihler: 05 Eylül 2020 - 06 Eylül 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
4 İsmail Cihan Çalik İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
5 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
6 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödendi
7 Murat Çağiş İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
8 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
9 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
10 Ali Güleç Bursa Bumod 1:10 EP Modified Ödendi
11 Mehmet Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
12 Savas Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
13 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
14 Atahan Yildiz Istanbul Cekmekoy Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödenmedi
15 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
16 Ahmet Sercan Köksu İstanbul SE RC EQUIPMENT 1:10 EP Modified Ödenmedi
17 Sertaç Yalim İzmit TEAMDARK 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödendi
18 Emirhan İst teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
19 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
20 Mustafa Özgür Kaya Yalova TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödendi
21 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
22 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
23 Rıdvan Abraş Bursa bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
24 Mustafa Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
25 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
26 Dogancan Dengiz Istanbul 1:10 GP Ödenmedi
27 Caghan Turna İstanbul MARS R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
28 Mert Can Çakmak İstanbul KYT 1:10 EP Stock 1:10 EP Modified Ödenmedi
29 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
30 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödendi
31 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
32 Kerem Duzgit Istanbul Team Shepherd TR 1:10 GP Ödenmedi
33 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödendi
34 Erhan Yılmaz İstanbul RACE ROOF 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
35 Burak Özcan Ankara Team NCRC 1:10 EP Stock Ödendi
36 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
37 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödendi
38 Serdar Serezlioglu Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödendi
39 Oğuz Akyıldız İstanbul D main 1:10 EP Stock Ödenmedi

Toplam 39 katılımcı.