TORC 2020 3. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: İZMİR EFMOD

Tarihler: 15 Ağustos 2020 - 16 Ağustos 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
4 İsmail Cihan Çalik İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
5 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
6 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödendi
7 Murat Çağiş İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
8 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
9 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
10 Savas Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
11 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
12 Atahan Yildiz Istanbul Cekmekoy Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödendi
13 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
14 Ahmet Sercan Köksu İstanbul SE RC EQUIPMENT 1:10 EP Modified Ödenmedi
15 Can Soykal Istanbul TEAM TürkRC 1:10 GP Ödenmedi
16 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
17 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
18 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
19 Rıdvan Abraş Bursa bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
20 Mustafa Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
21 Kubilay Kütük İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
22 Budun Istanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
23 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödendi
24 Cengizhan Gazioğlu İstanbul 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
25 Caghan Turna İstanbul MARS R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
26 Burak Özcan Ankara Team NCRC 1:10 EP Stock Ödendi
27 Yasin Yenidünya İstanbul 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
28 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
29 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödendi
30 Serdar Serezlioglu Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödendi
31 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
32 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
33 Hazar Karabay İstanbul Yapısal Reformlar 1:10 EP Modified Ödenmedi
34 Alain Sarafyan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödendi
35 Mustafa Alp Ankara Xray 1:10 GP Ödenmedi
36 Emre Bozdoğan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
37 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
38 Ata Kahvecioğlu İzmir Team Efmod 1:10 EP Stock Ödenmedi

Toplam 38 katılımcı.