TORC 2020 1. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: Bursa BUMOD

Tarihler: 13 Haziran 2020 - 14 Haziran 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
4 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
5 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
6 İsmail Cihan Çalik İzmir TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödenmedi
7 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
8 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
9 Murat Çağiş İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
10 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
11 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
12 Ali Güleç Bursa Bumod 1:10 EP Modified Ödendi
13 Mehmet Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
14 Savas Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
15 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
16 Atahan Yildiz Ümraniye Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödenmedi
17 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
18 Ahmet Sercan Köksu İstanbul SE RC EQUIPMENT 1:10 EP Modified Ödenmedi
19 Mert Can Çakmak İstanbul KYT 1:10 EP Stock Ödenmedi
20 Sertaç Yalim İzmit TEAMDARK 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
21 Emirhan İst teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
22 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 EP KADAYIF 1:10 EP Modified Ödendi
23 Can Soykal Istanbul TEAM TürkRC 1:10 GP Ödenmedi
24 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
25 Budun Istanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
26 Mustafa Özgür Kaya Yalova TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödendi
27 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
28 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
29 Rıdvan Abraş Bursa bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
30 Alain Sarafyan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
31 İlker Keser İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 GP Ödendi
32 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödenmedi
33 Metehan Özenç Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
34 Erhan Yılmaz İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Stock Ödenmedi
35 Abdullah Sevim Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
36 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
37 Mustafa Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP KADAYIF 1:10 EP Modified Ödenmedi
38 Kubilay Kütük İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
39 Caghan Turna İstanbul Team Mars 1:10 EP Stock Ödenmedi
40 Suleyman Kolanci İstanbul Team Mars 1:10 EP Stock Ödenmedi
41 Gökay Aktan İstanbul Team TürkRC 1:10 EP Modified Ödenmedi
42 Ayhan Divlecen Bursa 1:10 EP Stock Ödenmedi
43 Emre Bozdoğan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
44 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi

Toplam 44 katılımcı.