TORC 2020 5. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: Izmir EFMOD

Tarihler: 03 Ekim 2020 - 04 Ekim 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
4 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
5 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödendi
6 Alain Sarafyan İstanbul Maltepe Tayfası 1:10 GP Ödenmedi
7 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
8 İsmail Cihan Çalik İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
9 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
10 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
11 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
12 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
13 Atahan Yildiz Istanbul Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödendi
14 Mustafa Bali Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
15 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
16 Ali Güleç Bursa Bumod 1:10 EP Modified Ödendi
17 Burak Özcan Ankara Team NCRC 1:10 EP Stock Ödendi
18 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 EP KADAYIF 1:10 EP Modified Ödendi
19 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock 1:10 EP Modified Ödenmedi
20 Yasin Yenidünya İstanbul 1:10 EP Stock Ödenmedi
21 Erhan Yılmaz İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Stock Ödenmedi
22 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
23 Ahmet Sercan Köksu İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
24 Gökay Aktan İstanbul Team TürkRC 1:10 EP Modified Ödenmedi
25 Rıdvan Abraş Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
26 Turan Atakan İstanbul RC PARK 1:10 EP Stock Ödenmedi
27 Emre Bozdoğan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
28 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
29 Caghan Turna İstanbul CAKE R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
30 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
31 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödenmedi
32 Mustafa Özgür Kaya Yalova TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödendi
33 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
34 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
35 Murat Çağiş İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
36 Cengizhan Gazioğlu İstanbul SERC-Team 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
37 Kerem Duzgit Istanbul 1:10 EP Stock Ödenmedi

Toplam 37 katılımcı.