TORC 2020 5. Ayak - Katılımcı Listesi

Yarış yeri: Izmir EFMOD

Tarihler: 03 Ekim 2020 - 04 Ekim 2020

Kategoriye göre filtre

# İsim Şehir Takım Kategoriler Kayıt Tarihi Ödeme
1 Serdar Sakallioglu Bursa BUMOD 1:10 GP Ödendi
2 Halit Korpe İstanbul teamdark 1:10 GP Ödendi
3 Nihat Onay İstanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
4 Sefer Kürşad Istanbul Team Dark 1:10 EP KADAYIF Ödendi
5 Mirac Kaya İstanbul KYT 1:10 GP Ödendi
6 Alain Sarafyan İstanbul Maltepe Tayfası 1:10 GP Ödenmedi
7 Yunus Sahin Istanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
8 İsmail Cihan Çalik İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
9 Necmettin Hafızoğlu Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödendi
10 Ömür Ersoy Bursa KYT 1:10 GP Ödenmedi
11 Utku Kizildağ İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
12 Mert Köroğlu İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödendi
13 Atahan Yildiz Istanbul Team Ncrc 1:10 EP Modified 1:10 EP Stock Ödendi
14 Mustafa Bali Erdonmez İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
15 Ömer Şahin İstanbul KYT 1:10 GP Ödenmedi
16 Ali Güleç Bursa Bumod 1:10 EP Modified Ödendi
17 Burak Özcan Ankara Team NCRC 1:10 EP Stock 1:8 GP Ödendi
18 Ali Can Çalış Ankara TEAM NCRC 1:10 EP KADAYIF 1:10 EP Modified Ödendi
19 Poyraz Serezlioğlu İzmir EFMOD 1:10 EP Stock Ödenmedi
20 Serdar Serezlioglu Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
21 Yasin Yenidünya İstanbul 1:10 EP Stock Ödenmedi
22 Erhan Yılmaz İstanbul RACE ROOF 1:10 EP Stock Ödenmedi
23 Mehmet Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
24 Savas Kaya İzmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
25 Bülent Aygut Kocaeli RACE ROOF 1:10 EP Modified Ödenmedi
26 Ahmet Sercan Köksu İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Modified Ödenmedi
27 Fatih Akdoğan İstanbul 1:10 EP Modified Ödenmedi
28 Mert Can Çakmak İstanbul KYT 1:10 EP Stock Ödenmedi
29 Sertaç Yalim İzmit TEAMDARK 1:10 EP Modified 1:10 EP KADAYIF Ödendi
30 Gökay Aktan İstanbul Team TürkRC 1:10 EP Modified Ödenmedi
31 Umut Turkay Kktc TEAM NCRC 1:10 EP Stock Ödendi
32 Rıdvan Abraş Bursa Bumod 1:10 EP Stock Ödenmedi
33 Serdar Kul İstanbul Teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
34 Mete Salman İstanbul 1:10 EP Stock Ödenmedi
35 Turan Atakan İstanbul RC PARK 1:10 EP Stock Ödenmedi
36 Emre Bozdoğan İstanbul RACE ROOF 1:10 GP Ödenmedi
37 Emirhan İst teamdark 1:10 EP Stock Ödenmedi
38 Kağan Aydın İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
39 Caghan Turna İstanbul CAKE R/C 1:10 EP Stock Ödenmedi
40 Cengiz Sönmezler İstanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
41 Haluk Soyyörük İzmir EFMOD 1:10 GP Ödenmedi
42 Budun Istanbul TEAM DARK 1:10 GP Ödenmedi
43 Mustafa Özgür Kaya Yalova TUTUNAMAYANLAR 1:10 EP Stock Ödendi
44 Metehan Özenç Izmir EFMOD 1:10 EP KADAYIF Ödenmedi
45 Kerem Düzgit Istanbul Team-Mars 1:10 GP Ödenmedi
46 Beyhan Özgür Bursa bumod 1:10 GP Ödenmedi
47 Efe Özgür Bursa bumod 1:10 EP Modified Ödenmedi
48 İlker Keser İstanbul TUTUNAMAYANLAR 1:10 GP Ödendi
49 Dogancan Dengiz Istanbul 1:10 GP Ödenmedi

Toplam 49 katılımcı.